STRES!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Posted by od-poczecia on 14 grudnia 2006 in Bez kategorii |

zaczne od tego ze ta notka bedzie miala w sobie wiele wulgaryzmow (ocenzurowaych czasem) bo musze sie odstresowac … tak przy okazji .. jestem strasznie nerwowa … latwo mnie wkurzyc .. a to mozliwe ze jest kolejny objaw 😛

Śpię sobię w najlepsze … a tu pół godziny pies mi piszczy, normalnie słyszałam nawet to we śnie .. pies był u babci, któa rozmawiała z ojcem na tematy POLITYCZNE!! nie wiem po kiego bo babcia wie wszystko o pieniądzach a o reszcie kompletnie NIC!! no i zamiast wyjsc z tym psem bo niedługo by się zlała … to zauważyła, że gwiżdże do psa (myślałam, że jak przyjdzie do mnie to sie uspokoi) to sie zapytała: (B-babcia, A-ja)

B:”to może ty wyjdziesz z psem?”
A:”kiedy?”
B:”no teraz”
A:”mam jeszcze pół godziny snu więc ty wyjdź”
B:”całymi dniami leżysz w łóżku .. chciałaś psa ble ble ble”

NO TAK!! TO JA CALYMI DNIAMI LEZE DUPĄ NA ŁÓŻKU PRZED TELEWIZOREM I ZARABIAM ZA NIC NIEROBIENIE KURNA 1500 NA CZYSTO!!! chciałabym :/ Ona tak ma i jeszcze narzeka, że nie ma pieniędzy .. nie wiem co ona z tym robi?!

Tak mnie zestresowała, że nie mogłam zasnąć i wstałam już.. więc postanowiłam się ubrać i wyjść z psiulkiem … już ubieram bluze i mowie do niej ze z nią pojde .. ona sie na mnie swieci i nic.. dalej wychodzi z psem … to sie wkurzylam na nia .. trzasnelam drzwiami…Normalnie nerwy mi siadly!!! NIE mam sił na nią.Moja mama musiała przechodzić z nią piekło.

UWAGA!! OGŁOSZENIE!!
ODDAM BABCIE: ROCZNIK 1919 ALE MAŁO UŻYWANA, TROSZKE SFLACZAŁA ALE TO WINA STAROŚCI. Czekam na wiadomość ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Copyright © 2006-2018 od-poczecia.blogx.pl All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.