Jaskra a ciąża.

Posted by od-poczecia on 12 marca 2008 in Bez kategorii |

Czy jaskra w ciąży jest bezpieczna? Czy wzrok się pogarsza w czasie trwania ciąży?  Czy po urodzeniu wzrok wróci do swojej 'formy' czy nie?! Czy dziecko może odziedziczyć 'chorobę' po matce?

 

Jest wiele kobiet, które mają jaskrę i obawiają się o swój wzrok. Ja jestem jedną z nich. Opiszę tu wypowiedzi innych kobiet. Będą opisywały swoje przeżycia, swoje przejścia i jak jaskra wpłynęła na ich życie. Z czasem opiszę swoją historię, ponieważ jeszcze nie zaszłam w ciążę, ale planuję. I wtedy zobaczę jak jaskra wpłynęła na moje życie ciążowe.

No Comments

 • avatar MoniQue napisał(a):

  v mojej szkole przez osttanie 3 miesiace 6 dzievczyn zaszło v ciaze…jedne z nich maja po 16 lat a niektore sa przed 18stka..czyzby moda na ciaze? takie hasla slyszalam..pozdraviam

 • avatar od-poczecia napisał(a):

  Myślę, że dziewczyny chciałyby zajść w ciążę, bo myślą, że są gotowe, że jest wtedy fajnie jak jest bobasek. Decydują się na to trochę zbyt wcześnie [jeśli jest to świadome zajście w ciążę]. Moda na \\\’zachodzenie\\\’ trwa już od dłuższego czasu .. ale teraz to się robi masowo .. tak jakby jedna \\\’zarażała\\\’ się od drugiej ciążą.

 • avatar karotka napisał(a):

  Tak jak koleżanka napisała że dziewczyny w ciążę chciałyby zajść to chyba tak samo myślę !!
  Dziecko to bezbronny człowiek on też żyje i nie wiem jak można znęcać się nad małymi dziećmi dobrze że zrobiłaś ten blog bo możesz wchodzącym na niego to przekazać 🙂 Za bloga naturalnie że 5 ale nie można na bloga dawać ocen więc do komentarza ci daję ocenę 🙂 PS wejdź na mojego bloga tajemnicza koleżanko i daj mi komentarzyka 😛 Pozdrawiam

 • avatar Pipek napisał(a):

  I co dalej z tą jaskrą bo jestem ciekawy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Copyright © 2006-2018 od-poczecia.blogx.pl All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.